Daniel Boico
Music Director and Chief Conductor

Kesselyák Gergely
Conductor

Kobayashi Ken-Ichiro
Honorary Guest Conductor

Csaba Péter és Takács-Nagy Gábor 
Permanent Guest Conductor

 Cím: 1143 Budapest, Stefánia út 61., székhely: 1087 Budapest, Kerepesi út 1-5., 
 Központi telefonszám: +36-1-338-2664, központi e-mail cím: office@mavzenekar.hu, fax: +36-1-338–4085 

. . . . .

Lendvai György
managing director
glendvai@mavzenekar.hu

Polefkó Noémi
director assistant and office manager
npolefko@mavzenekar.hu

. . . . .

PRODUKCIÓS MUNKATÁRSAK

Jobbágy Bence
public relations,
bjobbagy@mavzenekar.hu

Gombási Csilla
közönségkapcsolati munkatárs
jegy@mavzenekar.hu

Wolfárdné dr. Keskeny Dóra
art and legal manager
dkeskeny@mavzenekar.hu

Imre-Böröcz Boglárka
communication and international relations
bimre@mavzenekar.hu

Gyurkovics Csaba
orchestra secretary
csgyurkovics@mavzenekar.hu

. . . . .

GAZDASÁGI IRODA

Kling Magdolna
finance manager
mkling@mavzenekar.hu

Harangozó Anita
HR manager
aharangozo@mavzenekar.hu

Lehr Szilvia
financial assistant
szlehr@mavzenekar.hu

Galbicsek Zsófia
bér – és tb ügyintéző, 19. mellék
zsgalbicsek@mavzenekar.hu

. . . . .

MARKETING ÉS SAJTÓ IRODA

Ámon Betti
PR manager

+36 20 982 9867
sajto@mavzenekar.hu

Bodor Éva
marketing relations
bodoreva99@gmail.com

. . . . .

OPERATÍV MUNKATÁRSAK

Fodor András
sheet music storage
afodor@mavzenekar.hu

Ács Ferenc
kottatáros

Kálmán Imre
ifj. Kálmán Imre
technical staff

Kovács Kálmán
Sándor György
Szalai László
stage managers