Csaba Péter
vezető karmester és művészeti vezető

Kesselyák Gergely
karmester

Kobayashi Ken-Ichiro
tiszteletbeli vendégkarmester

 Cím: 1088 Budapest, Múzeum utca 11., székhely: 1087 Budapest, Kerepesi út 1-5., 
 Központi telefonszám: +36-1-338-2664, központi e-mail cím: office@mavzenekar.hu, fax: +36-1-338–4085 

. . . . .

Lendvai György
ügyvezető igazgató
glendvai@mavzenekar.hu

Polefkó Noémi
ügyvezető asszisztense és irodavezető, 11. mellék
npolefko@mavzenekar.hu

. . . . .

PRODUKCIÓS MUNKATÁRSAK

Jobbágy Bence
közönségkapcsolatok, 23. mellék
bjobbagy@mavzenekar.hu

Wolfárdné dr. Keskeny Dóra
művészeti és jogi előadó, 15. mellék
dkeskeny@mavzenekar.hu

Imre Boglárka
kommunikáció és nemzetközi kapcsolatok, 21. mellék
bimre@mavzenekar.hu

Gyurkovics Csaba
zenekari titkár, 14. mellék
csgyurkovics@mavzenekar.hu

. . . . .

GAZDASÁGI IRODA

Kling Magdolna
gazdasági vezető, 20. mellék
mkling@mavzenekar.hu

Harangozó Anita
HR menedzser, 18. mellék
aharangozo@mavzenekar.hu

Lehr Szilvia
pénzügyi ügyintéző, 24. mellék
szlehr@mavzenekar.hu

Galbicsek Zsófia
bér- és tb ügyintéző, 19. mellék
zsgalbicsek@mavzenekar.hu

. . . . .

MARKETING ÉS SAJTÓ IRODA

Csúcs Krisztina
marketing vezető
marketing@mavzenekar.hu

Marton Zsófia
marketing munkatárs
sajto@mavzenekar.hu

Bodor Éva
marketing kapcsolatok
bodoreva99@gmail.com

. . . . .

OPERATÍV MUNKATÁRSAK

Fodor András
kottatáros, 22. mellék
afodor@mavzenekar.hu

Kálmán Imre,
ifj. Kálmán Imre
műszaki munkatársak

Kovács Kálmán
Sándor György
Szalai László
zenekari ügyelők